KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8371465
nr 837 1465
Skulptur
Fajans, Ryttare med sabel, höjd: 29 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 juli 2013
kl 18:45:25
29/7 18:40:25